Home / roze (page 60)

roze

Victoria: Do bëhem menaxhere e Cruz

Ish këngëtarja e famshme e grupit Spice Girls, sot një stiliste me famë botërore, ka shprehur dëshirën të bëhet menaxhere e karrierës së djalit të saj, Cruz. Një burim ka thënë për revistën Closer se Victoria Beckham mendon se eksperiena ...

Read More »

Një vajzë i shtohet Kardashianëve

Dream Renee Kardashian është vogëlushja e sapolindur që i është shtuar familjes së famshme. Blac Chyna dhe Rob Kardashian kanë postuar foton e parë të vajzës së porsalindur. Vajza e çiftit lindi në spitalin Cedars-Sinai të enjten, ku Blac, 28 ...

Read More »

Shuhet “Dance me to the end of love”

Kantautori dhe poeti i famshëm kanadez Leonard Cohen ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare. Lajmi u bë publik në faqen e tij zyrtare në Facebook, por nuk u dhanë detaje për shkakun e vdekjes. Kryeministri kanadez Justin Trudeau iu bashkua homazheve ...

Read More »

A do e mbajnë fjalën të famshmit?

Zgjedhjet në Amerikë janë në qendër të vëmendjes së gjithë botës, por fitorja e Trump është një trishtim i madh për ‘bandën’ e Hollivudit që mbështeti Hillary Clinton. Lady Gaga organizoi një protestë kundër Trump, jashtë Trump Tower, duke drejtuar ...

Read More »

Rita Ora mahnit në Romë

Ajo është padyshim një prej femrave që di të kombinohet mjaft mirë dhe të risjellë në modë stile veshjesh nga çdo epokë. Rita i është përshtatur tërësisht karakterit të rolit në filmin e ri të saj, “Wonderwell”, që po xhirohet ...

Read More »