Home / roze (page 61)

roze

Pak kohë larg njëri-tjetrit

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë ndër çiftet më simpatike ne Hollywood. Së fundi, ata janë fotografuar nga paparacët gjatë kohës që kanë dalë për të ngrënë mëngjes në Beverly Hills. E veçanta është se çifti shihet pothuajse gjatë gjithë ...

Read More »

Divorci Jolie-Pitt traumatik

Ndërsa Brad Pitt qan e dëshpërohet, Angelina Jolie çon fëmijët tek psikoanalisti për t’ia bërë më pak traumatike ndarjen. Çdo ditë dalin në ditë detaje të reja lidhur me divorcin e shekullit. Një burim shumë i afërt pranë ish-çiftit më ...

Read More »

Rolling Stones publikojnë albumin e ri

Pas thuajse një dekade, grupi legjendar i “rock”-ut Rolling Stones ka publikuar albumin më të ri. Veteranët britanikë prej javësh lajmëronin fansat e tyre në Twitter me mesazhin “6 tetori po vjen”. Në vitin 2005 ata publikuan albumin “A bigger ...

Read More »

Rita mrekullon fansat në Itali

Zakonisht Ritën e shohim të kuruar në maksimum dhe për këtë arsye ajo ka krijuar një imazh “high class” për veten e saj dhe nuk mund ta imagjinonim atë të veshur thjeshtë dhe pa make-up. Mesa duket 25-vjeçarja ka kaluar ...

Read More »

“Divorci” i Sara Jessica Parker

E mirënjohur për rolin e saj aq të dashur në filmin “Sex and the City”, aktorja amerikane Jessica Parker i rikthehet ekranit, këtë herë për një komedi të zezë të titulluar “Divorce”. Në rolin e një nëne 40-vjeçare, Parker vendos ...

Read More »

Ish-truproja i Kim: Grabitja e sajuar!

Autoritetet franceze janë duke hetuar në të gjitha pistat e mundshme grabitjen e Kim Kardashian West në Paris, ndërsa dyshohet, të paktën sipas mediave, që grabitësit janë serbë. Por ai që ka hedhur hedhur dyshime mbi vërtetësinë e grabitjes është ...

Read More »