Home / roze (page 62)

roze

Divorci Jolie-Pitt traumatik

Ndërsa Brad Pitt qan e dëshpërohet, Angelina Jolie çon fëmijët tek psikoanalisti për t’ia bërë më pak traumatike ndarjen. Çdo ditë dalin në ditë detaje të reja lidhur me divorcin e shekullit. Një burim shumë i afërt pranë ish-çiftit më ...

Read More »

Rolling Stones publikojnë albumin e ri

Pas thuajse një dekade, grupi legjendar i “rock”-ut Rolling Stones ka publikuar albumin më të ri. Veteranët britanikë prej javësh lajmëronin fansat e tyre në Twitter me mesazhin “6 tetori po vjen”. Në vitin 2005 ata publikuan albumin “A bigger ...

Read More »

Rita mrekullon fansat në Itali

Zakonisht Ritën e shohim të kuruar në maksimum dhe për këtë arsye ajo ka krijuar një imazh “high class” për veten e saj dhe nuk mund ta imagjinonim atë të veshur thjeshtë dhe pa make-up. Mesa duket 25-vjeçarja ka kaluar ...

Read More »

“Divorci” i Sara Jessica Parker

E mirënjohur për rolin e saj aq të dashur në filmin “Sex and the City”, aktorja amerikane Jessica Parker i rikthehet ekranit, këtë herë për një komedi të zezë të titulluar “Divorce”. Në rolin e një nëne 40-vjeçare, Parker vendos ...

Read More »

Ish-truproja i Kim: Grabitja e sajuar!

Autoritetet franceze janë duke hetuar në të gjitha pistat e mundshme grabitjen e Kim Kardashian West në Paris, ndërsa dyshohet, të paktën sipas mediave, që grabitësit janë serbë. Por ai që ka hedhur hedhur dyshime mbi vërtetësinë e grabitjes është ...

Read More »

“Jeta ime u shkatërrua”

Këtë vit reperja australiane Iggy Azalea po përgatitej për publikimin e albumit të saj të tretë dhe një arsye shumë e fortë e bëri atë të shkëputej momentalisht nga ky vendim. Ndarja e saj me Nick Young ishte një goditje ...

Read More »