Home / roze (page 62)

roze

Ish-truproja i Kim: Grabitja e sajuar!

Autoritetet franceze janë duke hetuar në të gjitha pistat e mundshme grabitjen e Kim Kardashian West në Paris, ndërsa dyshohet, të paktën sipas mediave, që grabitësit janë serbë. Por ai që ka hedhur hedhur dyshime mbi vërtetësinë e grabitjes është ...

Read More »

“Jeta ime u shkatërrua”

Këtë vit reperja australiane Iggy Azalea po përgatitej për publikimin e albumit të saj të tretë dhe një arsye shumë e fortë e bëri atë të shkëputej momentalisht nga ky vendim. Ndarja e saj me Nick Young ishte një goditje ...

Read More »

Koncerti me nota politike i Waters në Meksikë

Këngëtari legjendar i bandës britanike të “Rock”-ut, “Pink Floyd”, Roger Waters mbajti një koncert madhështor në Meksikë. Rreth 200 mijë të pranishëm u mblodhën në Foro Sol, për të ndjekur nga afër performancën e ish-basistit 73-vjeçar. Edhe pse gjuha e ...

Read More »

Duket sikur…por s’është ashtu

Familja Kardashian ka zbarkuar në Paris për javën e modës Pranverë/Verë 2017, ku eklipsoi disi modelet në pasarelë. Femrat e famshme të familjes së famshme të spektakleve rozë në Shtetet e Bashkuara, u ulën në radhën e parë, ku mes ...

Read More »

Rita Ora shkëlqen si modele

Rita Ora nuk është vetëm një këngëtare e suksesshme, por edhe një modele e shkëlqyer. 25-vjeçarja kosovare shkëlqeu në reklamimin e linjës së saj të të brendshmeve për “Vanity Fair Italia”. Kohët e fundit Rita Ora ka ndryshuar sërish “look”. ...

Read More »