Home / roze (page 79)

roze

“Dashuria më shpëtoi jetën”

Rob Kardashian dhe Blac Chyna kanë pushtuar kopertinën e revistës “People”, në të cilën 29-vjeçari ka zbuluar se si dashuria e ka shpëtuar jetën. “Ajo erdhi në periudhën më të keqe të jetës sime”, ka thënë djali i Kriss Jenner. ...

Read More »

Taylor Swift, tashmë edhe si juriste

Taylor Swift është mëse e njohur në mbarë botën si këngëtare. Megjithatë, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “MTV Video Music Awards 2016”, ajo ishte një prej mungesave që ra më shumë në sy, së bashku me atë të Adele. ...

Read More »

Selena Gomez braktis turin e saj muzikor

Selena Gomez duket se ka ndërprerë përkohësisht karrierën muzikore, për shkak se vuan nga ankthi, depresioni dhe situatat e panikut. Përmes një deklarate, këngëtarja e njohur ka njoftuar mbi problemet shëndetësore psikologjike që po kalon, të cilat vijnë si efekte ...

Read More »

Vdes “Uilli Uonka”

Në moshën 83-vjeçare është shuar nga jeta një nga aktorët më të dashur të ekranit, Gene Wilder. Protagonist i filmit “Uilli Uonka dhe fabrika e çokollatave”, ndërroi jetë nga një lloj tumori që prek sistemin limfatik. Aktori komik ishte nominuar ...

Read More »

Iggy Azalea në krahët e një tjetër reperi

Reperja australiane Iggy Azalea së fundmi ka kaluar një kohë te mrekullueshme me artistin e muzikës hip-hop, French Montana pasi dyshja është fotografuar së bashku gjatë një fundjave në Meksikë. Ndërkohë që dyshja ka shijuar fundjavën në plazh, fansat kanë ...

Read More »