Home / roze (page 79)

roze

Rikthehet Michael Buble

Pas një periudhe pushimi dhe dedikimi ndaj familjes, Michael Buble rikthehet, madje fuqishëm. Duke ndjekur hapat e popstarit botëror, Lady gaga, Buble ka gati albumin e ri, një tur botëror, ka vendosur të nxjerrë në treg një prodhim kinematografik dhe ...

Read More »

Era e përzgjedhura e ditës në MTV

Era Istrefi vazhdon të jetë e zgjedhura e televizioneve dhe radiove të famshme botërore. Kësaj radhe MTV e ka përzgjedhur Erën si këngëtaren e cila do të jetë tërë ditën në profilin zyrtar të MTV në Snap Chat. Foto, intervista ...

Read More »

Victoria ‘përvesh’ mëngët

Ka disa vite që vetë qëndron në prapaskenë duke drejtuar njërën “Engjëjt” e veta në pasarelë dhe rrallëherë vendos që të shfaqet nëpër kopertina, ama kur e bën këtë, përfundon tek “Vogue”. Victoria Beckham ka përveshur mëngët duke pozuar për ...

Read More »

Kim pranon se ka injektuar të pasmet

Prej kohësh qarkullojnë zërat në mediat rozë se Kim Kardashian ka bërë ndërhyrje tek të pasmet e saj dhe vetë 35-vjeçarja ka vendosur t’u përgjigjet së fundmi këtyre zërave. Ajo thotë se është e vërtetë që ka bërë ndërhyrje, por ...

Read More »

Të tjera telashe për Lindsay Lohan

Telashet për Lindsay Lohan nuk kanë të sosur! Zënkat me të dashurin rus duket se nuk janë të vetmet për të. Aktorja është rikthyer edhe njëherë tjetër në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe sërish jo për mirë. Matt ...

Read More »