Home / roze (page 80)

roze

Ronaldo flirton me Kim Kardashian

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e 47-të në Las Vegas mes miqsh, njëri më i famshëm se tjetri. Këngëtarja kishte ftuar një listë të gjatë, mes të cilëve ishte edhe Cristiano Ronaldo, por edhe Kim Kardashian. Portugezi u filmua me një ...

Read More »

“Wonder Woman”

75-vjetori i personazhit ikonë të librave vizatimorë, “Wonder Woman”, u kremtua me një ekspozitë të veshjeve të saj nga filmat klasike televizive, si dhe kostumet e krijimeve më të fundit të “Warners Bros.”. Për herë të parë, gruaja me forcë ...

Read More »

Miranda tregon unazën

Miranda Kerr është gati për hapin e madh…të dytin. Supermodelja ka pranuar propozimin për martesë të themeluesit të Snapchat dhe nga Santa Monica e Kalifornisë shpalosi plot krenari unazën e fejesës. Nuk ishte vetëm unaza që Miranda shpalosi plot krenari. ...

Read More »

Rita Ora ‘ndez’ Nju Jorkun

Së fundmi konfirmoi pjesëmarrjen në America’s Next Top Model dhe në Nju Jork tregoi se përse e meriton rolin që i kanë besuar organizatorët. Pas shfaqjes pas të brendshme me një fustan të zi mbrëmjen e së enjtes, Rita Ora ...

Read More »

Nga njëra këngëtare, tek tjetra…

Taylor Swift la pas krahëve romancën e shkurtër me Calvin Harris dhe të njëjtën duket se po bën edhe DJ i famshëm skocez. 32-vjeçari është fotografuar në shoqërinë e këngëtares Tinashe, me të cilën ka patur një bashkëpunim muzikor dy ...

Read More »