Home / roze (page 81)

roze

Kim belholla!

Kim Kardashian tregoi belin e saj të hollë (?!) ditën e mërkurë, duke treguar se ka ardhur në formë të shkëlqyer pas lindjes së djalit në dhjetorin e kaluar. 35-vjeçarja postoi një video në Snapchat duke provuar një fustan të ...

Read More »

Malia Obama kapet duke tymosur

I ati e ka pranuar se në rini, në shkollë të mesme dhe në universitet ka ‘tymosur’ herë pas here hashash dhe duket se vesin ja ka trashëguar edhe vajzës së tij të madhe, Malias. Malia është filmuar krejt padashje ...

Read More »

Dua Lipa “shkund” Kosovën

Një natë e paharrueshme dhe e denjë për t’u kujtuar gjithë jetën. Kështu e ka përshkuar Dua Lipa koncertin e saj të parë në Prishtinë. Mediet në Kosovë raportuan për një rekord prej mbi 20 mijë personash në shesh. Hitet ...

Read More »

Emily, tifozja më seksi e SHBA-ve

Nëse ende nuk jeni përfshirë si duhet në Lojërat Olimpike të Rios, atëherë me shumë mundësi do të jeni më të interesuar tani. Emily Ratajkowski ka publikuar disa foto të nxehta ku mbështet ekipin amerikan, duke tërhequr një vëmendje të ...

Read More »

Rita uron Majlindën

Rita Ora është shprehur e lumtur për suksesin e Majlinda Kelmendit në Lojërat Olimpike të Rios. Kjo e fundit u bë sportistja e parë që fiton një medalje ari, ndërsa Ora i ka bërë një dedikim në llogarinë e saj ...

Read More »

Ronaldo me një brune misterioze

Pavarësisht një dëmtimi në finalen e Europianit, Cristiano Ronaldo duket se po shijon pushimet e tij. 31-vjeçari po kalon kohë të bukura ne Majami duke marrë rreze e duke u freskuar në pishinë. Pushimet u bënë edhe më interesante me ...

Read More »

Lewis takon Ritën

Ai u fotografua duke lënë shtëpinë e saj në orët e vona muajin e kaluar, ndërsa thashethemet për një romancë mes Lewis Hamilton e Rita Orës vazhdojnë të jenë të pranishme në të gjitha mediat rozë. Piloti britanik pa dyshim ...

Read More »