Home / roze (page 81)

roze

Victoria ‘përvesh’ mëngët

Ka disa vite që vetë qëndron në prapaskenë duke drejtuar njërën “Engjëjt” e veta në pasarelë dhe rrallëherë vendos që të shfaqet nëpër kopertina, ama kur e bën këtë, përfundon tek “Vogue”. Victoria Beckham ka përveshur mëngët duke pozuar për ...

Read More »

Kim pranon se ka injektuar të pasmet

Prej kohësh qarkullojnë zërat në mediat rozë se Kim Kardashian ka bërë ndërhyrje tek të pasmet e saj dhe vetë 35-vjeçarja ka vendosur t’u përgjigjet së fundmi këtyre zërave. Ajo thotë se është e vërtetë që ka bërë ndërhyrje, por ...

Read More »

Të tjera telashe për Lindsay Lohan

Telashet për Lindsay Lohan nuk kanë të sosur! Zënkat me të dashurin rus duket se nuk janë të vetmet për të. Aktorja është rikthyer edhe njëherë tjetër në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe sërish jo për mirë. Matt ...

Read More »

Rita del rrugëve pothuajse nudo

Rita Ora kishte zgjedhur një këmishë nate për të dalë rrugëve të Nju Jorkut në mes të ditës. Këngëtarja 25-vjeçare i la pak vend imagjinatës ditën e dielë, kur po hynte në një restorant. Një ditë më parë, Rita postoi ...

Read More »

Nga skena në rrugë

Ajo quhet Aida, njëlloj si vepra Verdit. I pëlqen të thotë se ka lindur për të çelur, ashtu siç është refreni i një prej këngëve të saj. Është një violiniste me temperament, ka prekur skenën dhe sot e ndeshim në ...

Read More »