Home / roze (page 82)

roze

Rikthehen Metallica!

Metallica njoftoi publikimin e një albumi të ri në 18 nëntor të këtij viti, albumi i parë pas 8 viteve i grupit të famshëm amerikan. “Hardwired … To Self-Destruct” do të përmbajë 80 minuta muzikë dhe gjithashtu është titulli i ...

Read More »

Rikthehet Michael Buble

Pas një periudhe pushimi dhe dedikimi ndaj familjes, Michael Buble rikthehet, madje fuqishëm. Duke ndjekur hapat e popstarit botëror, Lady gaga, Buble ka gati albumin e ri, një tur botëror, ka vendosur të nxjerrë në treg një prodhim kinematografik dhe ...

Read More »

Era e përzgjedhura e ditës në MTV

Era Istrefi vazhdon të jetë e zgjedhura e televizioneve dhe radiove të famshme botërore. Kësaj radhe MTV e ka përzgjedhur Erën si këngëtaren e cila do të jetë tërë ditën në profilin zyrtar të MTV në Snap Chat. Foto, intervista ...

Read More »

Victoria ‘përvesh’ mëngët

Ka disa vite që vetë qëndron në prapaskenë duke drejtuar njërën “Engjëjt” e veta në pasarelë dhe rrallëherë vendos që të shfaqet nëpër kopertina, ama kur e bën këtë, përfundon tek “Vogue”. Victoria Beckham ka përveshur mëngët duke pozuar për ...

Read More »