Home / roze (page 82)

roze

Publikohet videoja e sherrit Depp-Heard

Po përkeqësohen gjërat për Johnny Depp. Aktori është filmuar duke u sjellë si i çmendur ndaj ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard. “TMZ” ka publikuar videon e xhiruar nga vetë Amber, që tregon se si aktori 53-vjeçar nxehet shumë pasi pyetet ...

Read More »

Në plazh me Kylie Jenner

19-vjetori i lindjes e gjeti Kylie Jenner me ngjyrë tjetër flokësh dhe një tatuazh tek të pasmet dhe së fundmi, ajo është ‘arratisur’ për pak rreze dielli me të dashurin e saj, Tyga. Ky i fundit ka sfiduar urdhër-arrestin e ...

Read More »

Romanca Chloë & Brooklyn

Romanca mes aktores Chloë Grace Moretz dhe Brooklyn Beckham ka hyrë në një fazë të re dhe këtë e konfirmoi vetë çifti me postimet në rrjetet sociale. Ata shijuan një perëndim dielli në brigjet e Kalifornisë së Jugut, ku nga ...

Read More »

Rita in Red

Angazhimet profesionale e kanë lidhur me Nju Jorkun prej disa javësh dhe nga “Molla e Madhe”, Rita Ora vijon të tërheqë vëmendjen. Këtë herë, këngëtarja u shfaq në rrugët e qytetit amerikan më e zjarrtë se kurrë. E veshur me ...

Read More »

Çelësi i Qytetit për këngëtaren Dua Lipa

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i ka dorëzuar sot Çelësin e Qytetit këngëtares së njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Në një pritje të organizuar në Bashkinë e Tiranës, Veliaj i ka shprehur mirënjohjen këngëtares me famë ndërkombëtare ...

Read More »

‘E zjarrta’ Kylie!

Në 19-vjetorin e lindjes duhej bërë në ndryshim dhe Kylie Jenner e bëri atë. Modelja e famshme amerikane u prezantoi të parëve fansave të vet në Snapchat ngjyrën ‘e zjarrtë’ të flokëve. Më parë ajo publikoi disa prej dhuratave që ...

Read More »

Kim belholla!

Kim Kardashian tregoi belin e saj të hollë (?!) ditën e mërkurë, duke treguar se ka ardhur në formë të shkëlqyer pas lindjes së djalit në dhjetorin e kaluar. 35-vjeçarja postoi një video në Snapchat duke provuar një fustan të ...

Read More »

Malia Obama kapet duke tymosur

I ati e ka pranuar se në rini, në shkollë të mesme dhe në universitet ka ‘tymosur’ herë pas here hashash dhe duket se vesin ja ka trashëguar edhe vajzës së tij të madhe, Malias. Malia është filmuar krejt padashje ...

Read More »

Dua Lipa “shkund” Kosovën

Një natë e paharrueshme dhe e denjë për t’u kujtuar gjithë jetën. Kështu e ka përshkuar Dua Lipa koncertin e saj të parë në Prishtinë. Mediet në Kosovë raportuan për një rekord prej mbi 20 mijë personash në shesh. Hitet ...

Read More »