Home / roze (page 90)

roze

Shikoni sa shumë MILF-a!

Kim Kardashian dhe Chrissy Teigen i janë bashkuar Fergie-t në videoklipin e këngës së re të këngëtares me titull “M.I.L.F.$”. 41-vjeçarja, e cila ka një djalë me bashkëshortin Josh Duhamel, e publikoi të premten klipin e “nxehtë”, ku shihen Kim ...

Read More »

Rita Ora përfundon në spital

Axhenda e ngarkuar e Rita Ora-s e ka detyruar atë të përfundojë në spital. Këngëtarja britanike është shtruar në spital ditën e mërkurë për shkak të lodhjes së tepërt, ka raportuar vetë ajo përmes llogarisë së “Instagram”-it. 25-vjeçarja ka përdorur ...

Read More »

Rikthehet Backstreet Boys

Backstreet Boys i janë rikthyer përsëri studios muzikore për të sjellë dy projekte të reja. Nick Carter ka zbuluar përmes një postimi në llogarinë e tij të “Instagram”-it se grupi i këngës së famshme “Larger than Life” janë duke bashkëpunuar ...

Read More »

Alanis Morissette, foto nudo nën ujë

Alanis Morissette nuk është nga ato femra që shokojnë ndjekësit e saj në Instagram, por të martën këngëtarja bëri një përjashtim dhe postoi një foto nudo nën ujë. 42-vjeçarja kishte synim që të tregonte barkun e saj të madh, ndërsa ...

Read More »

Calvin Harris tallet me Taylor Swift

Calvin Harris mendon se është tepër qesharak fakti që Taylor Swift tashmë ka takuar prindërit e Tom Hiddleston. Sipas TMZ, Dj skocez ka dëshiruar shumë që Taylor të takonte prindërit e tij në Britani, por këngëtarja ka refuzuar duke u ...

Read More »

Një mënyrë për t’u freskuar

Edhe pse nuk ndodhet pranë detin apo në ndonjë pishinë, Modelja e “Victoria’s Secret”, Izabel Goulart, gjen një mënyrë për të realizuar një foto me bikini, ndërsa edhe freskohet në ballkonin e një pallati në Nju Jork. 31-vjeçarja së bashku ...

Read More »