Home / roze (page 90)

roze

Jason Bourne, premierë në Londër

Jason Bourne, i fundit i serisë së filmave “Bourne”, pati të hënën në Londër premierën e tij europiane. Aktori Matt Damon kthehet pas 9 vitesh në rolin e ish-agjentit të trazuar të CIA-s. Dhe, meqenëse ra fjala tek agjentët sekretë, ...

Read More »

Rikthehen “Ndjekësit e fantazmave”

Është ndoshta një prej komedive më të bukura e të dashura nga publiku në të gjitha kohërat. Ndaj dhe nuk është çudi, që rikthimi i “Ghostbuster” apo “Ndjekësit e fantazmave”, të pritej me entuziazëm të madh. Por vendimi i producentëve ...

Read More »

Akrobatja Britney Spears

Është në një formë fizike të shkëlqyer dhe Britney Spears e tregon këtë me fotot e saj të cilat i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja 34-vjeçare ka punuar së tepërmi në palestër kohët e fundit dhe rezultatet kanë qenë më ...

Read More »

Dieta funksionon për Kimin

Kur Kim Kardashian i vë një qëllim vetes, ajo nuk dorëzohet kurrë derisa t’ia arrijë. Siç shihet edhe nga fotoja, 35-vjeçarja ia ka dalë që të rikthejë format e mëparshme pas lindjes së fëmijës së saj të dytë në dhjetor. ...

Read More »