Home / Sporti (page 104)

Sporti

PSG në kërkim të Di Maria…

Nderkohe qe burime britanike bene te ditur javen e kaluar per nje oferte prej 60 milion euro te Manchester United per Real Madrid, çeshtja e Angel Di Maria eshte ende pezull. Sipas gazetes spanjolle AS, mesfushori madrilen preferon qe te bashkohet me Paris Saint-Germain, nje ...

Read More »

Transfertat e zyrtarizuara

Ja disa nga transfertat e zyrtarizuara deri ne oret e fundit: – Mbrojtesi francez i FC Valencia, Adil Rami, ka nenshkruar deri ne 2017 me Milan AC. – Mbrojtesi i majte i Romës, Dodo, eshte huazuar per dy vjet  e per 1,2 milion euro, te Inter Milano. ...

Read More »

Monaco kërkon portierin Petr Cech

Nderkohe qe ardhja e Victor Valdes eshte kundershtuar nga zv/presidenti i AS Monaco, Vadim Vasilyev, prej disa ditesh klubi i Principates eshte ne kerkim te nje portieri tjeter kete verë. Sipas gazetes Mundo Deportivo, drejtuesit e klubit po tentojne qe te rekrutojne portierin Petr Cech, ...

Read More »

Bota pret sot kampionët e rinj

Sfida e mbrëmjes Gjermani-Argjentinë do të mbyllë Botërorin “Brazil 2014” dhe njëkohësisht do të vendosë se cili mes tyre do të jetë kampioni i ri i botës. Stadiumi Marakana do të presë sot sfidën më të shtrenjtë në historinë e ...

Read More »