Home / Sporti (page 105)

Sporti

“Blindohet” stadiumi i Serbi-Shqipëri

Pak orë para ndeshjes forcat serbe të sigurisë kanë nisur zbatimin e masave ekstreme të sigurisë. Forca të shumta policore nisën pak pas mesditës rrethimin e stadiumit të Partizanit, ndërkohë që në ndihmë të tyre janë vënë edhe kompani private ...

Read More »

De Biasi: “Në Beograd për fitore”

Duket një atmosferë pozitive në përfaqësuesen kuqezi në prag të ndeshjes së shumëpritur ndaj Serbisë. Edhe pse të rrethuar nga policia në kushte ekstreme jo vetëm jashtë, por edhe brenda stadiumit të Partizanit, lojtarët dhe trajneri De Biasi pak i ...

Read More »

Biznesmeni konfirmon premion 1 milion euro

Besnik Benz: 200% e vërtetë, e meritojnë këtë shpërblim nëse fitojnë Biznesmeni kosovar me banim në Zvicër, Besnik Benz, ka konfirmuar se shpërblimi prej 1 milion eurosh i vendosur për fitoren e Shqipërisë ndaj Serbisë, nuk ka qenë thjesht një ...

Read More »