Home / Sporti (page 108)

Sporti

Di Maria lojtar i PSG?

Angel Di Maria është shumë pranë kalimit të tij te Paris Saint-Germain. Argjentinasi pritet t’i bashkohet ekipit francez në një marrëveshje të vlefshme 8 milionë euro në vit. Transferi eventual do të jetë rreth 65 milionë euro sipas Marca dhe ...

Read More »

Southampton kërkon 30 mil për Schneiderlin

Southamptoni ka njoftuar Arsenalin dhe Tottenhamin për çmimin e mesfushorit Morgan Schneiderlin. 30 milionë euro janë të hollat që klubet duhet t’i paguajnë nëse dëshirojnë lojtarin. Mbetet të shihet nëse dikush sipas Guardian do të tentojë të paguajë një shumë ...

Read More »

James do të shkëlqejë te Reali

James Rodriguez do të shkëlqejë te Reali nëse luan ai në pozitën e tij të prefeuar të numrit 10, beson ish-trajneri i tij, Andrs Villas Boas. Para se të shkonte te Monaco, është Rodriguez ai që ka luajtur nën drejtimin ...

Read More »