Home / Sporti (page 111)

Sporti

United bën ofertën e fundit për Vidal

Manchester United ka bërë një ofertë përfundimtare prej 42 milionë eurosh te Juventusi për mesfushorin, Arturo Vidal.  Klubi italian sipas La Gazzetta dello Sport, po bëhet gati për të pranuar ofertën e Arsenalit në këtë shumë pas ofertës verbale të ...

Read More »

Konte: Tek Italia ime vendos unë!

Prezantohet trajneri i ri “axurr”: Do të thërras ata që e meritojnë Rishfaqet Antonio Konte. Pas pak më shumë se një muaj nga lamtumira, trajneri italian rikthehet në punë dhe e bën nën drejtimin e stolit më të rëndësishëm, atë ...

Read More »