Home / Sporti (page 116)

Sporti

Brazil-Holandë, sfida e lamtumirave

Brazili dhe Holanda luajnë sonte mes tyre sfidën për vendin tretë, atë që cilësohet si ngushëllimi minimal për dy skuadrat që i shkuan shumë afër finales së madhe të Botërorit. Ndonëse fillimisht pjesëtarë të dy ekipeve deklaruan se për ta ...

Read More »