Home / Sporti (page 14)

Sporti

Zvicra dhe Brazili dy finalistet e Grupit E

Sikurse pritej, Brazili dominoi lojën kundër Serbisë duke fituar 2-0 dhe duke u pozicionuar e para në Grupin E. Paulinho arriti të zhbllokojë rezultatin duke nxjerrë Brazilin në avantazh në minutën e 36-të, nëdrsa Fernandinho shënoi golin e sigurisë në ...

Read More »

Besimtari Messi: Zoti është me ne

Leo Messi foli pas fitores së Argjentinës me Nigerinë, triumf që i preu biletën për në fazën me eliminim direkt të Botërorit “Rusi 2018”. Ylli i Barcelonës deklaroi: “E dija që Zoti është me ne dhe nuk do të na ...

Read More »