Home / Sporti (page 33)

Sporti

Kukësi e Skënderbeu, bëjnë detyrën

Tirana rezistoi vetëm një pjesë loje në Kukës, sepse më pas vendasit arritën të shënojnë katër herë dhe të siglojnë rezultatin 4-1. Në fillim Emini, më pas Pejiç më penallti  shënuan për Kukësin, ndërsa Karioka dhe sërish kroati, shënuan pasi ...

Read More »

Ronaldo nxjerr Bayernin jashtë Champions

Cristiano Ronaldo dërgon Realin në gjysmëfinale të Champions League dhe Bayern-in jashtë këtij kompeticioni. Bayerni triumfoi në kohën e rregullt duke fituar me të njëjtin rezultat 2-1 që Reali fitoi në “Allianz Arena” dhe u nevojitën 30 minutat e shtesës ...

Read More »