Home / Sporti (page 38)

Sporti

Vendimi i UEFA-s, reagon skuadra e Skënderbeut

Publikimi i raportit të UEFA-s në lidhje me çështjen “Skënderbeu” ka sjellë dhe reagimin e klubit korçar. Nëpërmjet rrjetit social Facebook, drejtuesit e këtij klubi shkruajnë se historia e trukimit të ndeshjeve është mbyllur përfundimisht që me vendimin e dhënë ...

Read More »

Sadiku: Më shumë iu gëzova golit të Balajt

Armando Sadiku, autori i golit të vetëm të Shqipërisë në kampionatin Europian dhe autor i golit të parë në ndeshjen ndaj Maqedonisë, është shprehur pas takimit në “Loro Boriçi”, se më shumë është gëzuar për golin e dytë të shënuar ...

Read More »