Home / Sporti (page 51)

Sporti

Kukeli e Memushaj: Gjithçka me Rumaninë

Burim Kukeli dhe Ledian Memushaj ishin ndër lojtarët më të mirë nga radhët e “Kuqezinjve” në atë humbje dramatike me Francën. Që të dy këta lojtarë dolën një ditë pas humbjes në konferencë për gazetarët, ku njëzëri thanë se tashmë ...

Read More »