Home / Sporti (page 7)

Sporti

Zvicra dhe Brazili dy finalistet e Grupit E

Sikurse pritej, Brazili dominoi lojën kundër Serbisë duke fituar 2-0 dhe duke u pozicionuar e para në Grupin E. Paulinho arriti të zhbllokojë rezultatin duke nxjerrë Brazilin në avantazh në minutën e 36-të, nëdrsa Fernandinho shënoi golin e sigurisë në ...

Read More »