Home / Sporti (page 78)

Sporti

Xhaka: Mundim Serbinë dhe shkojmë në Francë

Taulant Xhaka ishte ndër më të mirët mbrëmë në fushë në përballjen me Portugalinë. Mesfushori, që shpesh e kemi parë të shkatërrojë, kundër portugezëve mori përsipër edhe ndërtimin e aksioneve. Driblimet e tij i dhanë frymëmarrje skuadrës në disa raste ...

Read More »