Home / Sporti (page 79)

Sporti

United zgjidh “problemin” për portier

Portieri i Ajax, Jasper Cillessen, ka qenë synimi i ekipit londinez gjatë kësaj fundjave dhe tani ai ka arritur një marrëveshje. Portieri i Ajax ka thuhet se ka pranuar kushtet për t’iu bashkuar Manchester United, sipas portalit “Metro”, transmeton Koha.net Portieri ...

Read More »