Home / Sporti (page 80)

Sporti

Edhe De Biasi thumbon Serbinë

Trajneri i kombëtares kuqezi, Gianni De Biazi në përfundim të ndeshjes me Armeninë ia dedikoi fitoren familjes së tij, shqiptarëve dhe lojtarëve të kombëtares kuqezi. Ndër të tjera, trajneri italian tha se ndihet shumë i lumtur që ka lënë te ...

Read More »

Duka: Realizuam një edicion të shkëlqyer

Armand Duka, presidenti i Federatës Kombëtare të Futbollit, ka thënë pas ndeshjes se ekipi ka vuajtur shumë që pas ndeshjes me Danimarkës, por në fund qëllimi është arritur. “Është një investim ndër vite, për të cilin u shpërblyem. Pas ndeshjes ...

Read More »