Home / Sporti (page 81)

Sporti

Serbët: Kemi ardhur për futboll

Në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Shqipërinë, trajneri i përfaqësueses serbe Çurçiç dhe kapiteni Ivanoviç, janë munduar dukshëm për të evituar çdo koment rreth situatës dhe atmosferës që e rrethon këtë përballje, duke u përqendruar vetëm tek ...

Read More »