Home / Sporti (page 84)

Sporti

United zgjidh “problemin” për portier

Portieri i Ajax, Jasper Cillessen, ka qenë synimi i ekipit londinez gjatë kësaj fundjave dhe tani ai ka arritur një marrëveshje. Portieri i Ajax ka thuhet se ka pranuar kushtet për t’iu bashkuar Manchester United, sipas portalit “Metro”, transmeton Koha.net Portieri ...

Read More »

Trajneri i Danimarkës: Vendim i pakuptueshëm

Trajneri i Danimarkës, skuadrës që tashmë renditet në vendin e dytë me 10 pikë, po aq sa Shqipëria, në grupin I të eliminatoreve të Europianit “Francë 2016”, deklaroi se vendimi i CAS-it për t’i dhënë fitoren në tavolinë Shqipërisë është ...

Read More »