Home / Sporti (page 86)

Sporti

Allegri: Natë e madhe për Juventusin

Natë e madhe për Juventusin dhe Italinë. Kështu e ka cilesuar trajneri Massimiliano Allegri kualifikimin e ‘Zonjës së Vjetër’ në çerekfinalet të Ligës së Kampioneve. Kampioni i Italisë arriti ta mposhtë Borussia Dortmundin edhe në Signal Iduna Park me rezultat ...

Read More »