Home / Sporti (page 87)

Sporti

De Gea mund të largohet nga United

E ardhmja e David de Gea te Manchester United është duke u vënë në dyshime. Daily Star raporton se e dashura e portierit të Manchester United, këngëtarja spanjolle Edurne Garcia, e ka porositur atë të largohet nga Liga Premier dhe ...

Read More »

Allegri: Pogba do të luajë më në sulm

Menaxheri i Juventusit, Massimiliano Allegri, thotë se ai planifikon t’i japë një rol më sulmues mesfushorit Paul Pogba gjatë këtij sezoni, në tentim për të sjellë një futboll më atraktiv në Juventus Stadium. “Do të përpiqem ta shfrytëzoj Pogban më ...

Read More »

Liverpooli, 23 milionë për Lavezzin

Liverpool raportohet se është gati të dërgojë një ofertë për sulmuesin e PSG, Ezequiel Lavezzi. The Independent shkruan se Liverpool planifikon të ofrojë 23 milionë euro në tentim për të transferuar argjentinasin. Ish-mesfushori i Napolit po ashtu është cak i ...

Read More »

Evra fton Nanin te Juve

Patrice Evra e ka mbështetur tentativën e Juventusit për transferimin e anësorit të Manchester Unitedit, Nani. Portugezi pritet të largohet nga Old Trafford, ndërsa një nga klubet me të cilin është lidhur gjatë gjithë verës, është Juventusi. “Ai është një ...

Read More »

Atletico nis bisedimet për Kagawan

Atletico Madridi është duke negociuar me Manchester Unitedin për shërbimet e Shinji Kagawas. Mesfushori japonez është njëri nga futbollistët që do të largohen nga Old Traffordi këtë verë dhe disa klube interesohen për të. Daily Express raporton se kampioni i ...

Read More »

Arbeloa në planet e Arsenalit

Arsenal është duke përcjellë mbrojtësin e Real Madridit, Alvaro Arbeloa. AS njofton se Topçinjtë mund të bëjnë një ofertë befasuese për futbollistin spanjoll, pasi janë në kërkim të lojtarëve defensivë. Arsene Wenger tashmë ka transferuar Mathieu Debuchy dhe Calum Chambers, ...

Read More »

Thohir i bindur për blerjen e Gary Medel

Presidenti i Interit, Erick Thohir, është i bindur për transferimin e mesfushorit të Cardiff Cityt, Gary Medel. “Akoma jemi duke biseduar për disa detaje dhe nuk dua të bëj deklarime para nënshkrimit”. “Prandaj është e qartë se duhet t’i kemi ...

Read More »