Home / Sporti (page 95)

Sporti

Biznesmeni konfirmon premion 1 milion euro

Besnik Benz: 200% e vërtetë, e meritojnë këtë shpërblim nëse fitojnë Biznesmeni kosovar me banim në Zvicër, Besnik Benz, ka konfirmuar se shpërblimi prej 1 milion eurosh i vendosur për fitoren e Shqipërisë ndaj Serbisë, nuk ka qenë thjesht një ...

Read More »

“Elbasan Arena”, gati për sfida

Stadiumi “Elbasan Arena” u inaugurua sot, në mbrëmje, në një ceremoni ku ishte i pranishëm Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga Ministrja e Arsimit dhe Sportit Lindita Nikolla, Presidenti i FSHF-së Armando Duka dhe personalitete të tjera të sportit në ...

Read More »

FSHF refuzon kushtet e Serbisë

“Nuk mund të listojmë tifozët tanë dhe nuk kemi asnjë arsye për ta bërë një gjë të tillë” Reagimi i ashpër i tifozëve të kombëtares shqiptare ndaj kushteve të vëna nga Federata Serbe e Futbollit (FSS) për ndeshjen Serbi-Shqipëri, ka ...

Read More »