Home / Keshilla (page 16)

Keshilla

12 fakte që nuk i dinit për bamjen

Bamja, e njohur ndryshe dhe si Gishti i Femrës është mjaft e shëndetshme. Ajo është mjaft e përdorur në Karaibe dhe në Kinë. Ky përbërës ushqimor mund të përdoret në supa, apo dhe turshi. Bamja është mjaft e mirë për ...

Read More »