Home / Moda (page 12)

Moda

Veshjet e yjeve në Oscar

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscar përpos çmimeve për aktorë e aktore, producentë e regjisorë është edhe një nga ngjarjet më të rëndësishme, pasi bëhet fjalë për parakalimin e yjeve në tapetin e kuq. Të pranishmit dhe yjet që marrin ...

Read More »

Stil si Cara Delevingne

Që prej shfaqjes në evente të modës në në vitin 2010, Cara Delevingne është konsideruar gjithmonë si një modele avangardë me stilin e saj. Modelja britanike tërheq gjithmonë vëmendjen me zgjedhjet që bën. Shfletoni galerinë për më shumë frymëzim:

Read More »

Si të kombinoni” Bomber-in”

Bomber-i ka pushtuar  pasarelat dhe rrugët dhe po jeton momentin e lavdisë si xhakerta më cool e 2016. Një veshje e mbajtur nga meshkujt dhe nga femrat. Disa mënyra për t’ju frymëzuar sit ë bëni kombinimin më të mirë të ...

Read More »

Paraqitjet më të bukura në Oscar

Vetëm dy ditë na ndajnë nga ceremonia e çmimeve Oscar. Këtë vit, mbrëmja e ndarjes së çmimeve  do të mbahet me 28 Shkurt në “Dolby Theatre” i njohur po ashtu si “Kodak Theatre” në Hollyëood në Los Angeles, dhe gjithçka ...

Read More »

Stil edhe në një ditë me shi

Java e Modës në Nju Jork është shoqëruar me temperatura nën zero dhe shi. Megjithatë, moti nuk i ka ndaluar “shpirtrat e guximshëm” t’ju bëjnë ballë rreshjeve me funde të shkurtra, me dhe pa triko, veshjet me gëzof dhe çizme. ...

Read More »