Home / Moda (page 13)

Moda

Ja si të visheni për Shën Valentin

Nuk dini ç’të vieshni për Shën Valentin? Këto ide do t’ju ndihmojnë të dukeni elegante më 14 shkurt. Në varësi të kohës ku dhe kur do të zgjidhni të dilni. Nëse do të preferoni një “party” fustani është zgjedhja e ...

Read More »

Koleksioni i Olivia Palermos për Nordstrom

Ylli i “StreetStyle” Olivia Palermo do të prezantojë koleksionin e saj të dizenjuar po nga ajo vetët. Nordstrom do të kete 4 koleksione të 29-vjeçares, pranverë, verë, vjeshtë dhe festivet e fundvitit! Çmimet e koleksionit fillojnë nga 68$ deri në ...

Read More »

Aksesorët Dolce & Gabbana, pranverë 2016

Dolce & Gabbana është gjithmoën magjike. Kurora, shami, çanta, syze,  vëth, madje edhe mbrojtëse celulari, kufje…detaje që vijnë në përsosmëri. Këto do të jenë disa prej aksesorëve të Pranverë 2016 të sjella nga kjo shtëpi gjigande e modës.

Read More »

Rita Ora në koleksionin e ri të Adidas

Këto janë imazhet e para të koleksionit të ri Pranverë /Verë 2016 nga Adidas, imazh i të cilit është këngëtarja kosovare, Rita Ora. Bashkëpunimi i saj i fundit me Adidas është quajtur “Asian-Arena.” Ky koleksion është frymëzuar nga Geisha.

Read More »