Home / Moda (page 14)

Moda

Supermodelet në të zeza

Gigi Hadid, Irina Shayk dhe Rosie Huntington-Whiteley janë veshur të tria në të zeza pas shfaqjes së Versace. Pas fustaneve që tregonin mjaftueshëm hiret e tyre ata janë mbuluar dhe  kanë formuar një treshe uniforme në të zezë. Edhe këtë ...

Read More »

Stil dimëror …

Edhe pse temperaturat janë të ulëta nuk kemi pse të sakrifikojmë veshjen “fashion”. Këto yje do t’ju  frymëzojnë për të bërë kombinimet e duhura, duke sfiduar kështu edhe të ftohtin. Disa prej shfaqjeve më të mira të yjeve të Hollivudit, ...

Read More »

Çantat “in” për 2016

Këto janë çanta më të mira nga Versace, Stella McCartney, Alexander Wang dhe shumë më shumë. Të thjeshta në modele dhe dizajn ato përbëjnë një kombiniom perfekt me veshjet e sezonit.

Read More »

Street Style/ Frymëzim nga Milano

Megjithëse java e modës në  Milano ishte projektuar për djemtë, në prapaskenë  janë edhe femrat që gjithmonë frymëzojnë me stilin e tyre. Një inpirim për sezonin e pranverës. Këto janë tendecat “Street Style” që vijnë nga Milano.

Read More »