Home / Moda (page 24)

Moda

Femrat “Versace” 2015

Gri, uthull e ftohtë, mavi, e zeza që nuk mungon, por edhe ndonjë portokalli e përflaktë apo një mente e butë. Ngjyrat e propozuara nga Versace për sezonin e ri vjeshtë-dimër lënë mjaft hapësirë kombinimi. Vetëm se, shtëpia prestigjioze e ...

Read More »

Boheme me të bardha

Nuk është risi që ngjyra e bardhë të jetë një nga trendet më të rëndësishme të stinës së verës, por këtë verë bëhet fjalë për diçka më specifike dhe ky është stili bohemian. Ky stil risjell fustanet e lirshme, si ...

Read More »

Syzet sy maceje: një rikthim i fuqishëm

Emblema e viteve ’50, tashmë një aksesor i pandarë për çdo dizajner mode. “Syzet janë si qershia mbi tortë. Janë diçka që e plotësojnë të gjithë pamjen,” shprehet Eric Daman, stilisti i serialit “Gossip Girl” dhe së fundmi i “The ...

Read More »