Home / Moda (page 27)

Moda

A ju shkojnë flokët e shkurtra?

Ju duhet vetëm një vizore dhe një laps për ta matur. Gjithçka duhet të dini është rregulli 5.7 cm. “A më shkojnë flokët e shkurtra?” Kjo është një pyetje, të cilën ja bëjmë shpesh mikeve të ngushta dhe stilisteve të ...

Read More »

Tendencat e bikineve për verën 2015

Duke filluar nga struktura e ngjyra që të rrëmbenin shikimin e duke përfunduar tek disa zgjedhje dizajnësh me stil “të së ardhmes”, trendet e bikineve për verën 2015 bëjnë prurje të diversiteteve të stileve, formave e hijeve të ndryshme për ...

Read More »

Gati për “Sex And The City 3”

Sarah Jessica Parker ka lënë të kuptohet se seria e tretë e filmit ‘Sex and the City’ është në xhirime e sipër. Aktorja ka postuar një fotografi të saj, jashtë dyqanit ‘Bloomingdale’ në Nju Jork dhe bashkangjitur ka shkruar: “Mendoj ...

Read More »

Çantat Chanel pranverë-verë 2015

Zbuloni modelet më interesante të çantave për stinën e nxehtë Model “Sac Girl” Model klasik Model Messenger në pëlhurë Model me dizenjo lulesh në cement Model Vernice Model me dorezë dore Model Messenger lëkurë Model Minaudiere Model Messenger Model Baluchon ...

Read More »

Veshja e gabuar e Mariah Carey

Këngëtarja Mariah Carey është shfaqur në një koncert në Las Vegas me një veshje nude, të mbushur me gurë shkëlqyes në pjesë të ndryshme të saj. Kohë më parë, një veshe e tillë është përdorur nga Rihanna por edhe nga ...

Read More »