Home / Moda (page 29)

Moda

Si t’i kombinosh vijat

Kanë filluar të jenë trend për vitin e kaluar, por ky sezon është edhe më i pritur për veshjet me vija. Shpeshherë duken sikur të kufizojnë në veshje, por nëse do t’i shihni të famshmit sa të thjeshtë e kanë ...

Read More »

Roza e çelur për pranverë

Kur mendojmë për pranverën ngjyra rozë është e para që na vjen në mend. Ngjyra rozë është një nga ngjyrat më tradicionale, simboli i kauzave te bukura. Por në vend të një ngjyre rozë intensive, apo një mjedre të errët, ...

Read More »

Çizme deri te kyçi i këmbës

Çizmet deri te kyçi i këmbës janë këpucët e domosdoshme për këtë periudhë të vitit. Gjatë muajve të ftohtë, këto çizme duken shumë bukur nëse vishen me xhins ose me triko. Gjatë muajve të ngrohtë, mund të vishen me pantallona ...

Read More »

Çantat e vogla, trendi më i ri

Kombinimet që do t’ju detyrojnë ta blini një të tillë, nëse nuk e keni akoma… Çantat janë një ndër dobësitë e femrave dhe asnjëherë nuk janë të mjaftueshme në dollap, shkruan revista class. Duke qenë se gjatë ditës mbajmë me ...

Read More »