Home / Moda (page 3)

Moda

Fustanet më të bukur për pranverë-verë 2017

Romantikë dhe femërorë fustanet elegantë, të prezantuar në pasarelat e Milanos për pranverë-verë 2017 janë një triumf i stampimeve me lule, figurave gjeometrike dhe kontrasteve të stileve. Na mahnisin me aplikimet, me dekoltetë e zbuluara dhe transparente, me prerejet e ...

Read More »

Koleksioni i ri i “Burberry”

Firma luksoze britanike e veshjeve “Burberry” pati një risi në javën londineze të modës: për herë të parë, kompania solli një koleksion “e sheh, e merr” me veshje si për femra, ashtu edhe për meshkuj. I gjithë koleksioni është tani ...

Read More »