Home / Moda (page 38)

Moda

Kim befason me sandalet e çuditshme!

Ato që kanë tërhequr vëmendjen e fotografëve këtë herë, janë sandalet e Kim Kardashian. Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West, janë shfaqur sërish bashkë në Brentwood, Kaliforni, në dalje të një restoranti luksoz. Fotografitë e saj bën bujë, ...

Read More »

Çorapet e gjata, aksesori i momentit

Me printe, ngjyra dhe materiale të llojeve të ndryshme, këto çorape përveçse ju mbajnë ngrohtë, ju bëjnë edhe të dukeni bukur dhe me stil. Çorapet nuk bëjnë gjithmonë pjesë në kategorinë e aksesorëve dimërorë, pasi ato mund të shërbejnë për ...

Read More »

Rihanna, drejtoreshë kreative në Puma

Këngëtarja caktohet në një pozicion të ri drejtues për një linjë veshjesh. Rihanna sapo është emëruar drejtoresha krijuese e markës së veshjeve sportive, Puma. 26-vjeçarja do të mbikëqyrë linjën e veshjeve për gra, veshje dhe këpucë, gjatë “partneritetit disa vjeçar”. Ajo, ...

Read More »