Home / Moda (page 4)

Moda

Pantoflat, trend i sezonit

Për ditën, në mbrëmje dhe në tapetin e kuq: tani pantoflat shfaqen kudo. Saten, lëkurë dhe madje edhe lesh modelet që ofrohen këtë sezon, janë me të vërtetë të rehatshme. Shih modelet më moderne që  ju mund të vishni kudo: ...

Read More »

Robeto Cavalli vjeshtë / dimër 2016/17

Kjo është fushata e dytë, e cila u krijua nën udhëheqjen e Peter Dundas. Shihni rezultatet! Fushata reklamuese Robeto Cavalli për vjeshtë / dimër 2016/17 vazhdon  me një vizion të ri të estetikës.Mbledhja për vjeshtë dhe dimër 2016/2017, përfshin, ndër ...

Read More »

Rita Ora, reklamë tjetër për Adidas

Ajo ka qenë e zënë duke filmuar Fifty Shades Darker në Kanada gjatë javëve të fundit, por kjo nuk e ka penguar për të xhiruar një reklamë për Adidas. Këngëtarja 25-vjeçare është paraqitur plotë enrgji, teksa vrapon me veshjes e markës.

Read More »

Trend/ T-shirt + kanatiere dantellë

Një nga tendencat më të forta për Pranverë -Verë 2016  janë rrobat frymëzuar për një kombinim me veshjet e brendshme. Një nga yjet që i ka kombinuar më së miri është Kendall Jenner, e cila ka zgjedhur të mbajë T-shirt ...

Read More »

Spektakli i “Dior”

Firma luksoze franceze e veshjeve “Dior” organizoi një super shfaqje në pallatin Blenheim në Oxfordshire me rastin e hapjes së dyqanit të ri në Londër. Kjo është hera e tretë që “Dior” zhvillon një sfilatë në vendlindjen e ish-kryeministrit britanik ...

Read More »