Home / Moda (page 41)

Moda

Kur Kim dhe Kanye vishen njësoj

Dyshja e famshme vazhdon të shkëlqejë si ikona stili, duke treguar se çiftet që vishen njësoj, qëndrojnë gjatë bashkë. Në daljen e tyre të dytë publike si çift, në New York, në prill 2-12, ata veshën pantallona të ndryshëm lëkure. ...

Read More »

Eleganca që kombinohet me mantelin

Veshja klasike do te dominojë këtë sezon vjeshtë/dimër, duke bërë konkurrencë me pallton klasike dhe xhupat. Duke sjellë një stil vintage që na kujton shumë pamjen e divave të mëdha, manteli është kthyer për të qenë në tendencë dhe stilistët ...

Read More »

Fundet e gjatë, zgjedhja perfekte për stinën

Fundet e gjatë, mbulojnë mangësitë, theksojnë dhe zgjasin siluetën tuaj, lejojnë të dukemi ndryshe, ndërsa mbeten shumë popullorë. Fundet e gjatë i gjejmë pothuajse të prezantuar në çdo sezon, me dizajn dhe individualitet, por këtë vit ato janë në modë. ...

Read More »

Kombinimet për çizmet mbi gju

5 veshje ideale për çizmet mbi gju. Ashtu si disa trende si xhinset e ngushta, edhe çizmet me gjatësi mbi gju kanë treguar se nuk janë thjesht një trend i momentit por i kanë rezistuar kohës. Ja cilat janë veshjet ...

Read More »

Ja si shkohet në kinema!

Kim Kardashian nuk lë rast pa dalë. Ajo u pa me bashkëshortin, Kany West, ndërsa e veshur me një fustan mëndafshi rozë, po i drejtohej kinemasë The Grove, në Los Angeles. Fustani i Kim ishte tipik i stilit të Hollywood-it ...

Read More »