Home / Moda (page 42)

Moda

Një ditë e mirë për Victorian

Victoria Beckham pret klientët në dyqan. I tregon atyre një anë të saj, të cilën nuk e shohim shpesh. Victoria njihet për pozat e saj serioze, por, në ambientet e dyqanit të saj të ri në Londër, stilistja dukej e ...

Read More »

Alexander Wang për H&M (Video)

Në Paris sfilata ku është prezantuar zyrtarisht koleksioni i bashkëpunimit mes stilistit Alexander Wang për markën e veshjeve H&M. Në këtë koleksion mbizotëron ngjyra e zezë dhe gri me prerje të mprehta e një stil mjaft sportiv. Gjithashtu mund të ...

Read More »

Fashion me një fund lëkurë

Fundet e lëkurës përfaqësojnë një nder must have me te mëdha te sezonit vjeshte/dimër 2014-15, për këtë arsye është absolutisht e detyrueshme te zbuloni cilat do te jene modelet te cilat nuk duhet ti humbisni. Ka krijime te te gjitha ...

Read More »

Si të dalloni një çantë false

Tregu i imitimeve po rritet nga viti në vit dhe rrjedhimisht bëhet gjithnjë e më i sofistikuar. Tashmë imitimet janë pothuajse identike me prodhimet origjinale. Por, ka disa mënyra për të dalluar nëse një çantë është origjinale apo jo. Çdo ...

Read More »

Veshje të rastësishme në qytet

Ja si vishen VIP-at në jetën e përditshme. Kanye West dukej shumë i lumtur, ndërsa doli në takim me Kim Kardashian në West Hollywood. Kim për këtë rast kishte dalë pa sutjene Aktorja Jennifer Garner shëtiste pa grim në Los ...

Read More »