Home / Moda (page 46)

Moda

Si vishen yjet në premiera dhe evenimente

  Jennifer Lopez 45 vjeçarja me nota maskullore për audicionet e American Idol në New Orleans. Zoe Saldana Zoe dhe bashkëshorti i saj, artisti Marco Perego ishin të ftuar në premierën e filmit spanjoll Cantinflas, në Chinese Theater, në Hollywood. ...

Read More »

Tapeti i Kuq në Emmy 2014 ! ( FOTO )

TARYN MANNING SOFIA VERGARA SARAH PAULSON KRISTEN WIIG JULIA ROBERTS GWEN STEFANI CLAIRE DANES CAMILA ALVES DHE MATTHEW MCCONAUGHEY BEHATI PRINSLOO DHE  ADAM LEVINE AMY POEHLER PADMA LAKSHMI MICHELLE DOCKERY LUCY LIU KERRY WASHINGTON KATHERINE HEIGL JULIE LOUIS-DREYFUS JON HAMM JANUARY ...

Read More »