Home / Moda (page 50)

Moda

Make up për plazh

Nëse nuk dëshironi te hiqni dore nga grimi edhe kur shkoni ne plazh duhet te jeni te kujdesshme për te mos e tepruar, nuk mund te shndërroni vendin tuaj te pushimeve ne një zyre për disa jave te vitit, është ...

Read More »

Moda fluor për verën 2014

Nder trendët e modës, për verën 2014, rishikojmë ngjyrat fluor. Një trend shume ne mode i viteve 80′, i cili është kthyer fuqishëm me ngjyrat ciklamine, jeshile, te verdhe etj, ngjyra te cilat nuk kalojnë pa u vene re ne ...

Read More »

Nuancat e rozës për verën

Është femërore, romantike dhe pak retro, roza, ne te gjitha sfumaturat e saj, është ngjyra ne tendence për 2014. Nga tonalitetet pastell tek ato me te ndezura, nuanca femërore dominon pasarelat (dhe si pasoje dhe vitrinat) te kësaj stine, duke ...

Read More »

Këpucë të kuqe gjithandej

Këpucët e kuqe kthehen për te qene protagoniste ne koleksionet pranvere/vere 2014 me pamjen e tyre gjallëruese dhe joshëse, modele qe nuk kane reshtur kurrë te jene ne top për te pasionuarat e modës. Këpucët e kuqe kane një tradite ...

Read More »