Home / Moda (page 6)

Moda

Spektakli i “Dior”

Firma luksoze franceze e veshjeve “Dior” organizoi një super shfaqje në pallatin Blenheim në Oxfordshire me rastin e hapjes së dyqanit të ri në Londër. Kjo është hera e tretë që “Dior” zhvillon një sfilatë në vendlindjen e ish-kryeministrit britanik ...

Read More »

Yjet shkëlqejnë në amFAR Gala

Si çdo vit, në kuadër të festivalit të Kanës, është mbajtur mbrëmja am FAR Gala, një ngjarje bamirësie  për ngritjen e fondeve për kërkime kundër AIDS-it. Në këtë ngjarje  marrin pjesë qindra të ftuar. Karlie Kloss, Lara Stone, Helen Mirren, ...

Read More »

Koleksioni i ri veror H & M

Për ditët e ngrohta dhe të lumtura verore H & M ka paraqitur një koleksion të plotë me propozime intresanteinteresante. Veshje, këpucë dhe aksesorë ideale për verën. Natyrisht, marka suedeze ka marrë parasysh të gjitha trendet e sezonit. Në koleksionin ...

Read More »

Met Gala/ Meshkujt e veshur më mirë

Edhe një vit me mbrëmjen e famshme Met Gala, edhe një mundësi për shfaqje asetesh në tapetin e kuq. Krahas femrave edhe meshkujt kanë spikatur me elegancën e  tyre në këtë eveniment. Këto janë të famëshmit me paraqitjet e tyre ...

Read More »