Politika

Ekonomia

Kronika

Sporti

Kosova

eulex

Dita e të zhdukurve, EULEX: Misioni vazhdon me përkushtim

Në prag të ditës Ndërkombëtare të Personave të Zhdukur, shefi i Eulex-it ...

Lexo më shumë »
isa-mustfa

Sulmi me vezë i Vetëvendosjes, Mustafa: Një glacitje zogjsh

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje mbrëmë kanë goditur me vezë makinën e kryeministrit ...

Lexo më shumë »
Nga mbledhja e sotme e qeverise se Kosoves

Qeveria e gatshme të debatojë për marrëveshjet me Serbinë

Qeveria e Kosovës thotë se “rishpreh gatishmërinë e plotë për të zhvilluar ...

Lexo më shumë »
ymeri-e-fton-mustaf-euml-n-n-euml-debat-publik-p-euml-r-ldquo-zajdenic-euml-n-rdquo_hd

Ymeri e fton Mustafën në debat publik për “Zajdenicën”

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka akuzuar kryeministrin Mustafa se nuk ...

Lexo më shumë »

Maqedonia

lsdm-prish-koalicionin-me-lsquo-qytetar-euml-t-p-euml-r-maqedonin-euml-rsquo_hd

LSDM prish koalicionin me ‘Qytetarët për Maqedoninë?!’

LSDM-ja del nga koalicioni ‘Qytetarët për Maqedoninë, konfirmuan burime jozyrtare të partisë. ...

Lexo më shumë »
n-euml-maqedoni-1-3-e-popullsis-euml-pensioniste_hd

Në Maqedoni 1/3 e popullsisë në pension

Maqedonia në alarm. 1/3 e popullsisë është pensioniste. Sipas të dhënave të ...

Lexo më shumë »
1440416767Rufi_Osmani

RDK: Gruevski kërkon ta çojë Maqedoninë drejt një diktature mesjetare

Partia shqiptare në opozitë, në Maqedoni, Rilindja Demokratike Kombëtare vlerëson se deklarata ...

Lexo më shumë »
gruevski_zgjedhjet-modeli

Gruevski kundërshton propozimin e opozitës për modelin zgjedhor

Kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski është shprehur kundër propozimit për shndërrimin e ...

Lexo më shumë »

Arte

Bota

Rajoni

Moda

Ralph-Lauren-Net-Worth

Ralph Lauren – Nga varfanjak në pasanik, udhëtimi i paimagjinueshëm mes miliardave

Dikur një hiç, sot ai ka 7 miliardë dollarë pasuri. Ralph Lauren ...

Lexo më shumë »
ccedil-far-euml-nuk-duhet-t-euml-l-euml-sh-pa-provuar-nga-vera_hd

Çfarë nuk duhet të lësh pa provuar nga vera?

Sa keq, por në fakt jemi në fund të gushtit. Një pjesë ...

Lexo më shumë »
kombinimi-i-i-ri-amal-clooney-a-do-t-euml-kishit-veshur-di-ccedil-ka-t-euml-k-euml-till-euml_hd

Kombinimi i ri i Amal Clooney: A do të kishit veshur diçka të këtillë?

Gruaja e George Clooney, jo vetëm që përcjell trendët, por stilit të ...

Lexo më shumë »
pse-t-euml-mos-e-prisni-vjesht-euml-n-me-nj-euml-model-t-euml-ri-t-euml-flok-euml-ve_2_hd

Pse të mos e prisni vjeshtën me një model të ri të flokëve?

Nëse ende nuk keni vendosur se çfarë të prerjeje ju duhet për ...

Lexo më shumë »

roze

aniston

Jennifer Aniston i rikthehet punës

Bukuroshja e Hollivudit, Jennifer Aniston dhe kolegu i saj Jason Sudeikis janë ...

Lexo më shumë »
cyrus

Rrëfehet Miley Cyrus: Jam panseksuale, nuk jam në një lidhje

Miley Cyrus rrëfen se është “panseksuale”. Këngëtarja 22-vjeçare e cila është lidhur ...

Lexo më shumë »
kim-barts-lajmi

Kim Kardashian, pushime me vajzën

Kim Kardashian është gjithmonë krenare për format e saj dhe gjatë pushimeve ...

Lexo më shumë »
jen

Justin Theroux flet për martesën e tij me Jennifer Aniston

Justin Theroux më në fund ka folur hapur për jetën e tij ...

Lexo më shumë »