Home / roze / Kim Kardashian do të postojë një tjetër foto nudo

Kim Kardashian do të postojë një tjetër foto nudo

Kim Kardashian i ka thënë botës të bëhet gati për një tjetër foto të saj nudo. 35-vjeçarja është kthyer në formë pas lindjes së djalit në dhjetor të vitit të kaluar dhe do e tregojë këtë gjë nëpërmjet rrjeteve sociale.

Kim u shpreh për “Entertainment Tonight”: Kam postuar ndonjë foto nudo që kur kam humbur peshë nga lindja e dytë? Jo. Bëhuni gati!”

35-vjeçarja tha se fotot nudo e bëjnë të ndihet mirë me veten.

“I postoj fotot e mia nudo pasi ndihem mirë me veten. E kam kthyer në një rutinë të rëndësishme për t’u ndjerë e vetëvlerësuar dhe me besim”, shpjegoi Kim Kardashian.

Leave a Reply

%d bloggers like this: