Home / roze / Romanca Chloë & Brooklyn

Romanca Chloë & Brooklyn

Romanca mes aktores Chloë Grace Moretz dhe Brooklyn Beckham ka hyrë në një fazë të re dhe këtë e konfirmoi vetë çifti me postimet në rrjetet sociale.

Ata shijuan një perëndim dielli në brigjet e Kalifornisë së Jugut, ku nga aq sa treguan për fansat në Instagram, kuptohej që aktorja e re ishte topless në plazh.

Fotot janë shkrepur të gjitha nga Brooklyn dhe kjo nuk është hera e parë që ai bën fotografin për të dashurën e tij.

“Do të jem çdo ditë muza jote!”, shkruan në Instagram, Chloë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: