Home / roze / Rita del rrugëve pothuajse nudo

Rita del rrugëve pothuajse nudo

Rita Ora kishte zgjedhur një këmishë nate për të dalë rrugëve të Nju Jorkut në mes të ditës.

Këngëtarja 25-vjeçare i la pak vend imagjinatës ditën e dielë, kur po hynte në një restorant.

Një ditë më parë, Rita postoi në Instagram një foto shumë provokuese nga seti i ri fotografik për revistën “LOVE”.

Duke folur për sekretin e linjave tw saj, këngëtarja thotë se është e vetëdijshme që nuk mund të quhet një person i dobët, por as i shëndoshë.

“Nuk mbaj dietë. Sa herë që kam uri apo dua të ha diçka, thjesht e marr atë dhe e ha”, u shpreh ajo.

Leave a Reply

%d bloggers like this: