Home / Moda / Veshjet më të këqija të modës këtë verë

Veshjet më të këqija të modës këtë verë

Këto personalitete të njohura kur zgjedhin gardërobën, nuk kujdesen për modën dhe për trendët.

Me këto kombinime të modës me siguri ndihen mirë, mirëpo kur i shikojmë nuk na duken këndshëm, transmeton Telegrafi.

Katie Price do të gjitha ngjyrat, këtë e tregon edhe me zgjedhjen e gardërobës dhe frizurës. Zgjedhja e kujdesshme e gardërobës dhe e frizurës nuk janë sipas shijes së saj.  

Sofija Vergara gjithashtu i do ngjyrat, të cilat gjatë stinës së verës nuk janë edhe aq të lejuara, mirëpo jo edhe në të gjitha kombinimet.

Kur nuk do të jetë provokative, Rihanna vendos që vesh çdo gjë që ka në dollapët e vet.

Vanessa Hudgens në pamjen lakuriq e ka treguar trupin e bukur, por jo edhe shijen e mirë.

Lindsay Lohan nuk është mjaftuar me modelin me dantella, por sipër kësaj i shtoi edhe shallin rrjetë.

Pixie Lott i takon fitorja, kjo për të është dukje e mirë për të dalë në mbrëmje në Londër

Leave a Reply

%d bloggers like this: