Home / roze / Irina Shayk rikthehet me e “nxehtë” se kurrë në GQ

Irina Shayk rikthehet me e “nxehtë” se kurrë në GQ

E konsideruar si një nga femrat më seksi në planet, rusja Irina Shayke e rikonfirmon këtë në setin e ri fotografik për GQ, duke treguar trupin e saj të mahnitshme për numrin e të revistës GQ.

Por ende pa u publikuar numri i radhës i revistës prestigjioze në rrjet kanë filluar të qarkullojnë edhe foto të modeles.

Seti fotografik u realizua nga fotografi i famshëm Mario Sorrenti dhe u intervistua nga Givenchy e Riccardo Tisci të revistës GQ.

“Ishte e mahnitshme të punoje me Mario Sorrenti në këtë kopertinë dhe intervistën të ta marrë Rikardo, i cili është si i familjes”, ka deklaruar  30-vjeçarja ruse.

Leave a Reply

%d bloggers like this: