Home / Sporti / Roma kërkon Joveticin

Roma kërkon Joveticin

roma-k-euml-rkon-joveticin_hdRoma është duke e menduar një lëvizje interesante për afatin kalimtar veror.

 Sipas Daily Mirror klubi romak po interesohet shumë për lojtarin dhe se Jovetic mund të kalojë shumë shpejt në kryeqytetin e Italisë.

Këto përforcime për Romën do të thonë shumë sipas ekspertëve, sepse Jovetic ka përvojë në Serie A.

Ai ishte një prej bartësve të sulmit të Fiorentinës sezonin e kaluar.

Leave a Reply

%d bloggers like this: