Home / Kuriozitete / Shfaqet një engjëll në Londër. Imazhet e pabesueshme dhe misterioze ( Video )

Shfaqet një engjëll në Londër. Imazhet e pabesueshme dhe misterioze ( Video )

ufoNjë lajm më se kurioz dhe i mistershëm vjen nga Londra. Bashkëngjitur sjellim pamjet e pazakonshme të një shfaqje ëngjëllore, e ndodhur pranë një shtëpie britanike, gjatë natës. Bëhet fjalë për siluetën e një engjëlli, i cili shpesh cilësohet për rolin mbrojtës nga e keqja. Fotografitë dhe videoja që shikoni bashkëngjitur u filmuan nga 38 vjeçarja Mirjeta Binoke pak ditë më parë, e cila pa shfaqjen ëngjëllore sipër shtëpisë së saj. Gruaja ndodhej në oborr bashkë me disa miq dhe po mundohej të filmonte bukurinë e Hënës. Mirjeta dhe miqtë e saj, kur nisën të shikonin fotografitë mbetën të shokuar nga shfaqja e një objekti shumë të ngjashëm me një ëngjëll që fluturonte në qiell. Siç shkruajnë mediat britanike, dy ditë më parë djali i Mirjetës iu kishte thënë prindërve se kishte parë diçka të bardhë dhe me shumë shkëlqim sipër banesës së tij. Imazhet që shikoni bashkëngjitur sipas disa specialistëve, janë autentike dhe nuk janë të manipuluara.

Leave a Reply

%d bloggers like this: