Home / Moda / Ngjyrat metalik dhe e gjelbra janë në trend këtë vjeshtë

Ngjyrat metalik dhe e gjelbra janë në trend këtë vjeshtë

ngjyrat-metalik-dhe-e-gjelbra-jan-euml-n-euml-trend-k-euml-t-euml-vjesht-euml_hdVjeshta na sjell trendë të rinj, do të jetë një sezon plot kolorit, në të cilin do të dominojnë ngjyrat metalik dhe e gjelbra.

Blejzerët dhe xhaketat. Do të dominojnë modelet e përgjithshme dhe ndarja simetrike e ngjyrave, kombinimi bardhë – zi është njëri ndër propozimet.

Fustanet ngjyrë të gjelbër. Bashkë me këtë model shkojnë shkëlqyeshëm edhe xhaketa e lëkurës ngjyrë kafeje dhe çizmet e lëkurës me të njëjtën ngjyrë.

Bashkë me xhemperin ngjyrë të verdhë mund të mbathni këpucë ngjyrë metalik apo ngjyrë bezhë, transmeton Telegrafi.

Fundi ngjyrë metalike i modelit A lidhet me trendët e verës që fundet e të gjitha gjatësive i kanë nxjerrë në plan të parë.

Shalli i larmë do të jetë një detaj i mjaftueshëm për dukje të theksuar, bashkë me këtë shall mund të vishni këmishë të bardhë apo fustan të bardhë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: